حمایت از سرمایه گذاران در کیش - جهان صنعت نیوز | جهان صنعت نیوز

حمایت دولت و سازمان منطقه آزاد کیش از سرمایه گذاران داخلی و خارجی

همه تلاش ما در طی ماه های اخیر این بوده است که این باور را برای سرمایه گذاران موجود در جزیره کیش ایجاد کنیم که سازمان در کنار آنها قرار دارد. در واقع سرمایه گذار قدرتمند و توانمند برای منطقه آزاد و در مقابل سازمان به روز و قدرتمند به لحاظ اقتصادی  برای سرمایه گذار مزیت است.

بر این اساس همه پروژه های بلاتکلیف و نیمه تمام مربوط به بخش خصوصی و سازمان منطقه آزاد فعال شد. به عبارت دیگر فضای عمومی به سمتی رفته است که تمام پروژه های بلاتکلیف ۱۰ تا ۱۷ ساله مشغول کار هستند و یک کارگاه بزرگ ساخت و ساز را در کشور ایجاد کرده ایم.

آمارها حاکی از آن است که بیش از ۱۱ هزار و ۷۰۰ سند و پایان کار املاک تجاری و مسکونی که سالها در انتظار بودند و مشکلاتی داشتند، طی ماه های اخیر صادر شده است.

۰/۵ ( ۰ نظر )

تاریخ انتشار :

۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰

تعداد دیدگاه :

بدون دیدگاه

لینک کوتاه :

https://jsnews.ir/?p=107920

به اشتراک بگذارید :

سرخط خبرها
اعتراف دیرهنگام         سرمایه‌گذاری زودبازده برای استراج‌کنندگان ارز مجازی         برخورد با متخلفان در اجرای قانون ماسک اجباری         آمادگی برای اعمال محدودیت‌های مقابله با کرونا در پایتخت         دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت نان ندارد         مصرف برق صنایع دوباره از مرز ۵ هزار مگاوات عبور کرد         فناوری نمک‌زدایی راهکاری برای مقابله با کم‌آبی در ایران         پیشرفت ۴۵ درصدی پروژه انتقال گاز ایرانشهر- چابهار- کنارک         تولید ١.٩ میلیون تن شیر گاو در دامداری‌های کشور در بهار ۹۸         پذیره نویسی یک صندوق جدید بورسی از شنبه تا چهارشنبه هفته آینده