برنامه سازمان منطقه آزاد کیش برای توسعه هواپیمایی کیش ایر - جهان صنعت نیوز | جهان صنعت نیوز

برای توسعه شرکت هواپیمایی کیش ایر چه برنامه ای دارید؟

واقعیت این است که سازمان منطقه آزاد کیش در رابطه با خصوصی سازی کیش ایر الزام دارد اما با توجه به تجربه تلخی که در رابطه با خصوصی سازی شرکت آب و برق داریم، مذاکراتی را با سازمان خصوصی سازی انجام دادیم که این واگذاری از طریق بورس انجام شود چرا که کیش ایر یکی از ظرفیت های خوب جزیره کیش و کشور است.

کلام آخر ؟

آنچه در حال حاضر از اهمیت زیادی برخوردار می باشد این است که دخل و تصرفی در قانون مناطق آزاد صورت نگیرد تا رشد و توسعه در این مناطق در راستای توسعه تجارت  کشور اتفاق بیفتد. حتی به عقیده بنده در شرایط اضطرار نیز نباید محدودیتی در این زمینه ایجاد شود چراکه به کل سیستم صدمه میزند. در واقع فلسفه فعالیت مناطق آزاد پیوند اقتصاد کشور به اقتصاد جهانی است. از این رو باید تلاش های لازم برای الگوسازی از کشورهای خارجی و تعمیم آن در مناطق مختلف کشور فراهم شود.

تاریخ انتشار :

۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

تعداد دیدگاه :

بدون دیدگاه

لینک کوتاه :

https://jsnews.ir/?p=107927

به اشتراک بگذارید :

سرخط خبرها
امکان استعلام صحت چک از وبسایت بانک مرکزی فراهم شد         تاخیر یک ماهه در بارگیری نهاده‌های دامی         ثبات بازار مسکن شکننده است         گلوگاه‌های فساد در صنعت فولاد         امکان استعلام چک براساس اقلام اطلاعاتی فراهم شد         افتتاح ساختمان نیمه‌کاره «بنفش» در روز آخر دولت با حضور دختر رئیس جمهور         جزئیات تازه از پرونده لغو رجیستری ۳۴۰۰ گوشی         افت خفیف دلار         نگاهی به تازه ترین وضعیت بورس‌ها در جهان         دهه سوخته صنعت