دست دولت در جیب ملت - جهان صنعت نیوز | جهان صنعت نیوز

به گزارش جهان صنعت نیوز: پس از افزایش تعداد بیماران کرونایی و اجرای طرح قرنطینه خانگی دولت از تریبون‌های مختلف اعلام کرد سفرهای نوروزی باید لغو شود.اما دولت و در راس آن وزارت میراث فرهنگی وگردشگری برای کاهش ضرر صنایع فعال در این حوزه راه‌حل عجیبی پیدا کرده است.

تا به امروز پول رزرو خدمات گردشگری به حساب مردم بازنگشته‌است. دولت به جای اختصاص بسته‌های مالی به صنایع زیان دیده در بحران کرونا تصمیم گرفته این‌بار نیز دست در جیب مردم کند.

وزیر در اظهارنظری عجیب از مردم خواست تا رزروهای خود را لغو نکرده و به زمان دیگری موکول سازند! بدون آنکه درنظر بگیرد در باقی ایام سال و روزهای کاری امکان سفر برای بسیاری از مردم وجود ندارد و بابحران پیش آمده شهروندان ترجیح می‌ دهند پول خود را در مواردی ضروری‌تر از سفر خرج کنند.

آنچه باید به یاد داشته باشیم اعتماد مردم به عنوان سرمایه ای بسیار ارزشمند است که درطی این سالها با سوءمدیریت بر باد رفته است. این اقدام وزارت میراث فرهنگی و گردشگری دراین شرایط بحرانی مصداق بارز خیانت در امانت است.

۰/۵ ( ۰ نظر )

تاریخ انتشار :

۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

تعداد دیدگاه :

بدون دیدگاه

لینک کوتاه :

https://jsnews.ir/?p=97261

به اشتراک بگذارید :

سرخط خبرها
گام‌های عملیاتی برای حل مشکلات بانکی ، بیمه‌ای و مالیاتی تولید         جزییات برنامه اصلاح ساختار بودجه شنبه به مجلس می‌رود         ۶ دستورالعمل تشخیص و درمان کرونا ابلاغ شده است         ظرفیت های فراوان منطقه ویژه برای اجرای طرح های صادرات محور شرکت مس         رویکرد مجلس یازدهم تدوام همکاری با کنگره ملی خلق چین است         کسری بودجه باید با ایجاد درآمدهای پایدار جبران شود         صادرات کالای ایران به کشورهای دوردست در دوران کرونا         تاثیرات تغییر ارز تخصیصی به صنعت تایر         سد چپرآباد اشنویه با دستور رییس جمهوری به بهره‌برداری رسید         ثبت نام ۵۱ هزار خودرو برای دوگانه‌سوزکردن در سامانه وزارت نفت