برنامه حمایتی منطقه آزاد کیش از شرکت های دانش بنیان - جهان صنعت نیوز | جهان صنعت نیوز

طراحی شهرک فناوری نوین

یکی از محورهای اساسی که در جزیره کیش به آن پرداخته شده و حتی مورد سرمایه گذاری قرار گرفته است،  بحث شرکت های دانش بنیان است. در این خصوص برای قدم اول ما یکی از بهترین ساختمان های جزیره کیش را خریداری کردیم و مرکز نوآوری کیش را برنامه ریزی کردیم.

همچنین با همه پارک های علمی و فناوری کشور تفاهم نامه امضا کردیم و همچنین با دانشگاه های اصلی و مطرح کشور نیز مذاکرات نهایی را انجام دادیم. به این ترتیب در حال حاضر حدود ۳۰ شرکت در این مرکز مستقر شده اند و به طور کلی میتوان گفت که خوشبختانه روند استقرار شرکت های دانش بنیان در کیش مناسب است.

همچنین ما در کنار اقدامات برای اینکه اکوسیستم را فعال کنیم، شهرک فناوری نوین و شرکت دانش بنیان را در کیش طراحی کردیم تا برای ایده هایی که به مرحله تولید می رسند، فضای مناسبی را ایجاد کنیم. این در حالی است که همچنان از این ایده ها استقبال و حمایت می شود.

 

۰/۵ ( ۰ نظر )

تاریخ انتشار :

۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

تعداد دیدگاه :

بدون دیدگاه

لینک کوتاه :

https://jsnews.ir/?p=107924

به اشتراک بگذارید :

سرخط خبرها
این هفته کدام شرکت در بورس، عرضه اولیه می‌شود؟         بورس باز هم رکورد زد         سهام عدالت جدید در طرح پیشنهادی مجلس به چه کسانی می‌رسد؟         آغاز ثبت نام وام کرونای کسب و کارهای فاقد بیمه         رئیس کل بانک مرکزی: روند تأمین ارز متحول می‌شود         معاون وزیر ارتباطات: گزارش تخلف ۲ اپراتور به تعزیرات ارسال شد         تعاونی‌ها می‌توانند خرابی‌های نظام اقتصاد آزاد را ترمیم کنند         افزایش قیمت رسمی ۳۰ ارز         هر دم از این باغ بری می‌رسد         سیگنال جدید افزایش قیمت‌ها