اجتماعی و فرهنگیبانک و بیمه

وام بازنشستگی ۱۵ میلیونی جدید بدون سود به چه کسانی تعلق می گیرد؟ +جزئیات

بر اساس طرح ضیافت وام بازنشستگی بدون سود تا سقف ۱۵ میلیون تومان به افراد واجد شرایط تعلق می گیرد.

به گزارش جهان صنعت نیوز، صندوق بازنشستگی خبر از وام بازنشستگی حداکثر ۱۵ میلیونی برای خرید کالاها خبر داد. این وام به بازنشستگان کشوری و فولاد که مشمول طرح ضیافت شده اند تعلق می گیرد.

افراد مشمول وام بازنشستگی ۱۵ میلیونی

بر اساس اعلام صندوق بازنشستگی، افراد مشول وام بازنشستگی طرح ضیافت، از طرف بانک پیامک دعوت دریافت کرده اند. این افراد می‌توانند از تاریخ ۱۳ تا ۱۷ اسفند در طرح «ضیافت» بانک صادرات ثبت‌نام کنند.

وام بازنشستگی در این طرح تا سقف ۸ یا ۱۵ میلیون تومان به صورت اعتباری از فروشگاه‌های زنجیره‌ای منتخب است.

سامانه ثبت نام وام بازنشستگی

طرح «ضیافت» برای صندوق بازنشستگی کشوری و فولاد اجرا شده است. بازنشستگان و وظیفه‌بگیران مشمول می‌توانند با ورود به سامانه مربوطه به نشانی https://ziyafat.bsi.ir/#/auth مراجعه کنند.

زمان استفاده از وام بازنشستگی طرح ضیافت از تاریخ ۲۲ اسفند تا ۳ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ است.

میزان وام و مدت بازپرداخت

میزان اعتبار برای کالاهای مصرفی (مثل خوراکی، شوینده و بهداشتی) از فروشگاه‌های زنجیره‌ای حداکثر مبلغ ۸میلیون تومان است. بازپرداخت اقساط ۶ ماهه در نظر گرفته شده است.

برای کالاهای بادوام (لوازم خانگی) از گروه انتخاب، حداکثر ۱۵ میلیون تومان با بازپرداخت اقساط ۱۰ ماهه تعیین شده است.

این تسهیلات بدون سود بانکی به متقاضیان مشمول ارائه می‌شود.

نحوه ثبت نام در طرح ضیافت

براین اساس، افراد مشمول طرح، می‌توانند پس از مراجعه به سامانه مربوطه با وارد کردن کدملی و کد امنیتی درج شده و ارسال کد دریافتی به شماره تلفن همراه خود، وارد سامانه ثبت نام بانک صادرات شوند و کلیات و شرایط این طرح را با دقت مطالعه کنند.

هر بازنشسته و وظیفه‌بگیر کشوریِ مشمول طرح ضیافت، صرفا امکان انتخاب یک فروشگاه از فروشگاه‌های طرف قرارداد طرح را خواهد داشت.

در صفحه ثبت‌ نام مشخص است که پس از انتخاب فروشگاه مورد نظر، پیامکی حاوی کد تایید نام فروشگاه برای متقاضی ارسال می‌شود. این کد باید در قسمت «اختیارنامه» ثبت شود.

پس از طی شدن مراحل ثبت نام وام بازنشستگی طرح ضیافت، متقاضی می‌تواند به یکی از شعب فروشگاه انتخاب شده مراجعه و کالای مورد نظر خود را خریداری کند.

برای خرید از فروشگاه رفاه سپهر کارت و کد ملی و نیز ارائه رمز ویژه استفاده از طرح شده (چهار رقم سمت راست از شماره دفترکل) موردنیاز است.

برای خرید از فروشگاه انتخاب سپهر کارت، کد ملی و شماره همراه ثبت شده بنام متقاضی الزامی است.

مبلغ ۵۰ هزار تومان بابت هزینه‌ها و بیمه طرح به اولین قسط دریافتی از بازنشسته یا وظیفه‌بگیر ثبت‌نام‌کننده اضافه و از حقوق بازنشستگی وی کسر می‌شود.

پیامک دعوت ارسالی به بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری تنها از سرشماره بانک ارسال می‌شود. ارسال این پیامک از طریق شماره‌های تلفن همراه شخصی به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست.

برای ورود به سامانه وام بازنشستگی طرح ضیافت اینجا کلیک کنید


شناسه : 339505
لینک کوتاه : https://jsnews.ir/?p=339505

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا