اخبار برگزیدهسیاسی

شرایط امنیتی شهرهای غربی کشور آرام است

به گزارش جهان صنعت نیوز: احمدی وحیدی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت درباره وضعیت برخی شهرهای غربی کشور که اخیرا دچار ناآرامی شده بودند، اظهار کرد: وضعیت این شهرها آرام است و مشکلی ندارند. طبیعی است که جریان معاند، تروریست و تجزیه‌طلب خارج از مرزها دنبال این هستند که وضعیت این شهرها را بهم بریزند شرایط الان آرام است، ولی مراقبت از سوی دستگاه‌های مسئول انجام می‌شود.

وی یادآور شد: در سفر نخست وزیر عراق به همین مسأله اشاره و درباره آن صحبت شد، مهم این است که مراقبت شود که تلاش آن‌ها به نتیجه نرسد.

وزیر کشور درباره هدف تشکیل کمیته حقیقت‌یاب برای حوادث اخیر کشور توسط وزارت کشور، تصریح کرد: پیگیری حجم خسارات به افراد در ناآرامی‌ها ، پیگیری وضعیت افرادی که بی‌گناه جان خود را از دست داده‌اند و پیگیری افرادی که موجب ایجاد این مسائل شده‌اند، از وظایف این کمیته است. به استانداری ها هم ابلاغ شده و آنها در حال پیگیری هستند. جلساتی هم با حضور دستگاه‌های مختلف آغاز شده است.

وی ادامه داد: عمده خسارات، بلکه همه خسارات توسط اغتشاشگران وارد شده است. نیروی انتظامی هم اعلام کرده است، اگر کسی دچار خسارت شده و شکایتی دارد، به آن رسیدگی می کنیم. هنوز برآوردی از میزان دقیق خسارت‌ها نشده است.


شناسه : 310054
لینک کوتاه : https://jsnews.ir/?p=310054

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا