سرخط خبرها
  • ۱۶:۱۳ | دوشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۷
  • دیدگاه غیر فعال شده است
شناسه مطلب: 12273

رئیس اتحادیه تلفن همراه: به دنبال حل مشکل رجیستری هستیمرئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی، تصویری، تلفن همراه و لوازم جانبی تهران اعلام کرد: در هماهنگی با مسئولان متولی در بخش‌های مختلف دولتی و سایر نهادها به دنبال حل مشکل رجیستری گوشی‌های وارداتی هستیم.

جهان صنعت نیوز| ابراهیم درستی در واکنش به موضوع اعتراض عده ای از فروشندگان گوشی تلفن همراه در حوالی بازار موبایل چارسو گفت: در جلسه ۲ روز پیش با حضور متولیان امر مصوب شد امکان ورود تلفن های همراه تا هفتم اسفند به صورت مسافری با ارائه کارت ملی، البته پس از پرداخت حق و حقوق دولت مهیا و رجیستری انجام شود.

وی تاکید کرد: گمرک تا یک ساعت پیش (زمان انجام مصاحبه و تهیه خبر) این مهم را هنوز اجرا نکرده و مذاکره داشته ایم تا حتی درصورت امکان، همین امروز مشکل حل شود.

درستی با بیان اینکه هدف ما تحقق آرامش در بازار است گفت: واحدهای صنفی را نیز به خویشتنداری دعوت کرده ایم تا از این شرایط سخت نیز عبور کنیم.

وی سهم و نیاز بازار برای واردات گوشی را در شرایط کنونی بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار گوشی عنوان کرد و گفت: همه باید در این شرایط که در تحریم آمریکا قرار داریم دست به دست هم دهیم تا این مرحله را سپری کنیم.

تعدادی از فروشندگان گوشی تلفن همراه امروز در حوالی بازارهای موبایل چارسو و علاءالدین اعتراض خود را درباره آنچه مشکل رجیستری گوشی خواندند اعلام کردند که با حضور مسئولان متولی اتحادیه و تشریح اقدامات در حال انجام برای حل مشکلات این بخش، به محل کسب خود بازگشتند.

ایرنا