پشت‌پرده باگ عجیب توییتر چیست؟
پشت‌پرده باگ عجیب توییتر چیست؟

برخی از کاربران توییتر گزارش داده‌اند که با یک باگ عجیب رو‌به‌رو شده‌اند؛ باگی که بر اساس آن ریتوییت‌های تصادفی در تایم‌لاین خود دریافت می‌کنند.

جهان صنعت نیوز| این اشکال جدید توییتر باعث شده بسیاری از کاربران سردرگم شوند و بین توییت‌های ناشناسی که تمایلی به دریافتشان نداشتند، گیر بیفتند.

در واقع تعدادی از کاربران توییتر شکایت کرده‌اند که مرتب توییت‌هایی دریافت می‌کنند که توسط افرادی که اصلا دنبالشان نکرده‌اند بازتوییت می‌شوند.

براساس گزارش‌های اولیه، این مشکل کاربران اندرویدی را درگیر کرده و تا این لحظه هیچ یک از کاربران ios در مورد این مشکل اظهار نظر نکرده است. مشکل توییتر با برخی باگ های مشابه هر چند وقت یکبار ظاهر می‌شود و این موضوع نشان می‌دهد توییتر با وجود گذشت نزدیک به ۱۳ سال از تولدش هنوز هم مشکلاتی زیرساختی دارد.

توییتر در سال ۲۰۰۶ توسط جک دورسی طراحی شد و از زمان شروع فعالیتش تاکنون نیز تغییر و تحولاتی گسترده را پشت سر گذاشته است. برای مثال تعداد کاراکترهایی که می‌توانید در توییتر تایپ کنید ارتقاء یافته است. اما به نظر می رسد در کنار همه این تغییر و تحولات هنوز هم باگ‌ها راه خود را برای چاله اندازی در مسیر توییتر پیدا می کنند.

این شرکت در نخستین واکنش به باگ جدید می گوید که برچسب‌های نادرست باعث بروز این مشکل شده است و بنابراین کاربران اندرویدی توییت‌هایی را مشاهده می‌کنند که به نظر می‌رسد اصلا نمی‌دانند از کجا پیدا شده اند.

توییتر تاکید کرده تیم مهندسان این شرکت در حال اشکال یابی سیستم هستند و این مشکل را طی چند روز آینده به سرعت حل می‌کنند.

تا زمانی که این مشکل حل شود، کاربران توییتر که محتوای ریتوییت‌های به ظاهر تصادفی را دوست ندارند، می‌توانند روی فلش پایین در سمت راست توییت ضربه بزنند تا توییتر متوجه پیغام اشتباه شود.