نقص فنی بود؛ نه تک‌خوانی زن
نقص فنی بود؛ نه تک‌خوانی زن

کارگردان مراسم افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با تاکید بر اینکه قطعا در مراسم افتتاحیه تک‌خوانی زن وجود نداشته است، گفت: نقص فنی و کمبود میکروفن باعث شد صدای یکی خانم‌ها بیشتر از دیگران شنیده شود.

جهان صنعت نیوز| «کیارش اسدزاده» درباره حواشی پیش‌آمده مبنی بر تک‌خوانی زن در مراسم افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، گفت: قطعا تک‌خوانی زن وجود نداشته و ما یک گروه کُر ۲۵ نفره را روی سن داشتیم که حاضران در سالن هم شاهد بودند اما ظاهراً به دلیل کمبود میکروفن صدای یک از خواننده‌ها بیشتر شنیده شده و باعث ایجاد سوء‌تفاهم شده است.

وی افزود: ما چندین بار قبل از آغاز اجرا مراسم افتتاحیه، این بخش از مراسم را چک کردیم و متوجه صدای بلند یک خانم نسبت به دیگر اعضا نشدیم چرا که صدا به صورت کُر شنیده می‌شد.

کارگردان مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر ادامه داد: چون مراسم به صورت زنده از تلویزیون هم پخش می‌شد، این نقص فنی به دلیل تک باند بودن تلویزیون بیشتر شنیده می شد.

اسدزاده با بیان اینکه ماجرای مراسم افتتاحیه یک سوءتفاهم بوده است، تاکید کرد: قطعا برنامه‌ای برای تک‌خوانی زن در مراسم افتتاحیه نداشته‌ایم و این اتفاق تنها و تنها یک نقص فنی بوده که متاسفانه در زمان چک صدا قبل از اجرا متوجه آن نشدیم چرا که صدا به صورت کُر پخش می‌شد.