به گزارش جهان صنعت نیوز:  از ساعاتی پیش، ‏ورود ادوات سنگین توپخانه ای و زرهی ارتش ایالات متحده USAF و بریتانیا BAF از مرز کویت به داخل عراق خبر می دهد همچنین ۴۰ دستگاه کامیون حامل جنگ افزار و ادوات نظامی ارتش آمریکا نیز از طریق مرز الولید در استان حسکە ⁧ سوریە به عراق وارد شده اند . ذر عین حال پایگاه هوایی «عین الاسد» برای فرود بمب افکن استراتژیک Boeing B-52 تقریبا آماده شده و این در حالیست که شنیده ها از دستور رژیم تروریستی آمریکا و انگلستان به شهروندان خود مبنی بر خروج از خاک عراق تا ۳۰ مارس (۷۲ ساعت آینده)حکایت دارد .

هشدار ایران به آمریکا

در حالیکه پنتاگون به فرماندهان نظامی دستور داده که برای تشدید نبردهای آمریکا در عراق برنامه ریزی کنند‌.در این حال جابجایی های شدید نیروهای آمریکایی بین پایگاهها تحت نظر نیروهای هوایی عراق و فعالیت جنگنده های آمریکایی در آسمان پایگاه k1 در کرکوک براساس اطلاعات جمع آورى شده، هزاران سرباز آمریکایى در کویت تا هفته آینده منتظر دستورات بعدى سنتکام براى یک عملیات هستند.

روزنامه «نیویورک تایمز» در گزارشی نوشت که پنتاگون در بخشنامه‌ای محرمانه از فرماندهان نظامی خود خواسته تا برنامه‌ای برای افزایش تحرکات در عراق و کارزاری جهت نابودی یکی از گروه‌های مقاومت در این کشور تدوین و طراحی کنند.بر این اساس، ژنرال «رابرت پی. وایت» فرمانده نظامیان تروریست آمریکایی در عراق ضمن ابراز نگرانی از این دستور، که هفته پیش صادر شده، هشدار داد چنین اقدامی می‌تواند تقابل خونین و مخرب در منطقه و همچنین جنگ احتمالی با ایران را در پی داشته باشد.

همچنین ایران از طریق سفارت سوئیس به آمریکا پیغام داده در صورت اقدام نظامی با واکنش مخرب مواجه خواهد شد. در این رابطه ستاد کل نیروهای مسلح  اعلام کرده باآمادگی کامل مسائل منطقه رو زیر نظر دارد شیطان بزرگ مرتکب غلطی دوباره بشود دیگر جواب ایران محدود به حمله موشکی به یک پایگاه نخواهد بود تمام پایگاههای آمریکا درمنطقه در زمین ودریا منتظر پاسخ وحشتناک و ویرانبار ایرانی باشند حتی تل آویو وحیفا هم درامان نخواهد بود

آغاز  حملات خونین آمریکا از ۷۲ساعت دیگر 

نام عملیاتی که در عراق علیه حشد الشعبی و شاید سپاه پاسداران انجام خواهد شد “طلوع نو” است.کارشناسان نظامی احتمال داده اند که در نوع خود خونین‌ترین عملیات خواهد بود.کاطع ⁧ الرکابی⁩ یکی از اعضای کمسیون امنیت و‌ دفاع پارلمان ⁧ عراق⁩ هشدار داد که احتمالا ⁧ آمریکا⁩ در چند روز آینده گروههای شبه نظامی حشد الشعبی در عراق را مورد حمله قرار خواهد داد.

۰/۵ ( ۰ نظر )