جهان صنعت نیوز:  روزنامه چینی «قانون» گزارش داده است که مقامات این کشور باندی را کشف کرده اند که با استفاده از پهباد به قاچاق گوشی های آیفون اقدام می کردند.

این باند که شامل ۲۶ نفر بودند بین دو شهر «شن زن» و «هنگ کنگ» با استفاده از پهباد کیف های کوچک پر از آیفون را جا به جا می کردند و در عرض چند دقیقه آیفون ها را به خارج از مرز منتقل می کردند.

مقامات گمرک چین طی اطلاعیه ای اعلام کرده اند که این باند هر شب نزدیک به ۱۵ هزار تلفن همراه هوشمند را از این طریق قاچاق می کرده اند.

یکی از افسران چینی در توضیح این عملیات گفته است که این عده هر شب بعد از نیمه شب عملیات خود را آغاز می کرده اند و در درون هر کیف ۱۰ آیفون قرار داده وآن را منتقل می کرده اند.

گزارش های رسمی گمرک چین حاکی از آن است که این عده توانسته اند در این مدت بیش از ۷۹ میلیون دلار کالا را قاچاق کنند.

این مساله باعث شده است که مقامات چینی اعلام کنند که آن ها هم از این پس برای کشف شبکه های قاچاق مشابه از تکنولوژی های نوین مانند پهباد ها استفاده خواهند کرد.

قاچاق آیفون به وسیله پهباد در چین آخرین مطالب اخبار برگزیده بین‌الملل پیشنهاد ویژه دانش و فناوری قیمت آیفون قاچاق قاچاق آیفون در چین قاچاق آیفون به وسیله پهباد در چین قاچاق آیفون به چین قاچاق آیفون رجیستری آیفون قاچاق

مطالب مشابه:

خرید لوازم‌خانگی در دبی ،تحویل از قاچاقچی در تهران

دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین در ایران قاچاق است

افزایش قاچاق دستگاه‎های ماینر

استخراج بیت کوین قاچاق انرژی الکتریکی است

 

 

0/5 ( 0 نظر )