به گزارش جهان صنعت نیوز:  محمدرضا کلامی افزود:‌ برنامه فروش فوق العاده در اکثر استان‌ها مصوب شده و عرضه کالاها با تخفیف مناسب و برنامه‌های فروش فوق العاده در این نمایشگاه‌ها انجام می‌شود.

وی گفت: برآوردها حاکی است تاکنون برنامه ویژه برگزاری ۳۷ نمایشگاه در سراسر کشور تدوین شده و نمایشگاه‌های تهران نیز در مکان‌های حکیمیه، بوستان ارم، فرهنگسرای خاوران، بوستان ولایت، مصلای تهران، شهر آفتاب و بوستان گفت وگو برگزار خواهد شد.

کلامی خاطرنشان‌کرد: به منظور استمرار آرامش و ثبات نسبی بازار و جلوگیری از سوء استفاده واسطه‌ها، افزایش تقاضا در ایام پایانی سال و تامین کافی مایحتاج عمومی، دستورالعمل تشدید بازرسی و نظارت ویژه ایام پایانی سال به اتاق‌های اصناف سراسر کشور ابلاغ شده است.

سخنگوی ستاد تنظیم بازار یآدور شد: تاریخ برگزاری نمایشگاه‌ها در استان‌ها از ۱۰ تا ۲۵ اسفند ماه متفاوت خواهد بود و در تهران از نیمه اسفندماه آغاز خواهد شد.

وی گفت: غرفه ویژه بازرسی اصناف در همه نمایشگاه‌ها پیش بینی شده و نمونه کالاهای قیمت‌گذاری شده به صورت پلمپ در معرض دید مردم و خریداران در غرفه بازرسی قرار می‌گیرد تا به عنوان مبنای قیمت کالا باشد.

کلامی افزود: برای توزیع میوه و تره‌بار در ایام پایانی سال، از طریق عرضه محصولات تازه، با کیفیت، قیمت مناسب و کنترل‌های بهداشتی تمهیداتی انجام شده است.

 

۰/۵ ( ۰ نظر )
بیشتر بخوانید...
برگزاری نمایشگاه‌ها منوط به صدور مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا