جهان صنعت نیوز: یک رسانه ایتالیی با منتشر کردن جزئیات پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران مدعی شد که دی‌بیاسی ۴۸ ساعت دیگر سرمربی تیم ملی ایران می‌شود.

به نقل از کالچو نیوز ۲۴ ایتالیا، دی بیاسی با فدراسیون ایران بر سر این شروط به توافق رسیده و ظرف ۴۸ ساعت آینده قرارداد خود را با فدراسیون فوتبال ایران نهایی می کند. این ها همه در حالیست که پیش از این بسیاری از رسانه ها، از علی دایی به عنوان گزینه اصلی جانشینی ویلموتس نام می بردند.

بر اساس این رسانه، فدراسیون فوتبال ایران برای جیانی دی بیاسی سرمربی سابق تیم ملی آلبانی شروطی را برای همکاری داده است و او با پذیرش این شروط تا ۴۸ ساعت دیگر سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می شود. پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران به این مربی کهنه کار ایتالیایی قرارداد ۳۰ ماه است و در کنار آن هم باید این مربی قول حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را با توجه به شرایطی که فوتبال ایران در جدول گروهی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را دارد، بدهد.

این‌یعنی اینکه این مربی باید تضمین بدهد که تمرکزش را برای صعود به این مسابقات خواهد گذاشت و بندهای قرارداد او طوری تنظیم خواهد شد که بخش قابل توجهی از درآمدش منوط به صعود به جام‌جهانی خواهد بود.

۰/۵ ( ۰ نظر )
بیشتر بخوانید...
بازی با عراق در کشور ثالث برگزار می‌شود