به گزارش جهان صنعت نیوز:سهیل مهدی درباره زمان آغاز تمرینات تیم‌های لیگ برتر اظهار کرد: زمان بازگشایی تمرینات از سوی نهادهای نظارتی ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام شد ولی ما با توجه به تدابیری از قبیل انجام تست‌های اولیه و نتایج آن که توسط باشگاه‌ها ارسال می‌شود، حضور بازیکنان در تمرینات را تایید می‌رسانیم.

او ادامه داد: دو، سه روز به باشگاه‌ها فرصت دادیم تا مراحل اداری کارها انجام شود و از سوم خردادماه به شرط گذراندن تمام تست‌ها توسط تیم‌ها، اجازه تمرینات را صادر می‌کنیم. بر اساس این زمان‌بندی، نخستین مسابقه لیگ برتر که معوقه خواهد بود، در تاریخ بیست و نهم خردادماه برگزار می‌شود و شروع بازی‌ها رسما از روز دوم تیرماه است.

مسؤول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ یادآور شد: نگرانی باشگاه‌ها برای فرصت کم و انجام سه هفته تمرین را حل کردیم و فرصتی بیش از چهار هفته به تیم‌ها داده‌ایم.

مهدی درباره شرایط تیم‌های لیگ یک ابراز کرد: تمرینات تیم‌های لیگ یک با همان انجام پروتکل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا از پنجم خردادماه شروع می‌شود و از سی‌اُم خردادماه بازی‌های معوقه و از چهارم تیرماه رقابت‌های لیگ یک انجام خواهد شد.

او در خصوص وظایف باشگاه‌ها و هیأت‌های فوتبال استان‌ها در زمان برگزاری مسابقات عنوان کرد: بحث آماده‌سازی ورزشگاه میزبان به طور کلی و طبق دستورالعمل برگزاری مسابقات، بر عهده تیم‌های میزبان بوده و همانطور که قبل از تعطیلی بازی‌ها، تیم‌های میزبان به خوبی این کار را انجام دادند و رختکن‌ها را پس از مسابقات پلمب کردند، مطمئنا الان هم این کار توسط آنها انجام می‌شود.

۰/۵ ( ۰ نظر )
بیشتر بخوانید...
خیابان ۱۸ کیلومتری ولیعصر(عج) تهران ضدعفونی شد