به گزارش جهان صنعت نیوز:  در حالی که در روزهای اخیر اخبار زیادی در رسانه‌های ایتالیایی درباره علاقه‌مندی باشگاه ناپولی به جذب سردار آزمون از زنیت سن‌پترزبورگ منتشر شده، اکنون نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» گزارش داده که این باشگاه ایتالیایی دست‌بردار مهاجم ایرانی زنیت نیست.

در این گزارش آمده است: «زنیت سن‌پترزبورگ قیمت آزمون را بالا برده، اما ناپولی به این سادگی پا پس نمی‌کشد. سردار هدف نقل‌وانتقالاتی کریستیانو جیونتولی، مدیر ورزشی تیم فوتبال ناپولی برای تقویت خط حمله تیم تحت‌هدایت جنارو گتوسو است و او متقاعد شده که تلاش برای جذب این بازیکن نتیجه مثبتی خواهد داشت. اگرچه باید سخت‌گیری رئیس باشگاه زنیت را هم در نظر بگیریم که تمایل به فروش بازیکن ایرانی‌اش دارد اما درخواست او برای فروش آزمون از رقم پایه‌ای ۳۰ میلیون یورویی آغاز می‌شود، این در حالی است که پیشنهاد ناپولی فراتر از ۲۵ میلیون یورو نمی‌رود».

در ادامه این گزارش می‌خوانیم: «با این وجود آزمون همچنان گزینه‌ای جالب برای ناپولی به شمار می‌رود، این در حالی است که گتوسو ممکن است برای فصل بعد آرکادیوش میلیک را در اختیار نداشته باشد. ناپولی در آستانه تمدید قرارداد دریس مرتنس قرار دارد و آندره‌آ پتاگنا هم که در حال حاضر به طور قرضی در اسپال حضور دارد، به ناپولی بازخواهد گشت، اما به خدمت گرفتن آزمون ۲۵ ساله می‌تواند بر کیفیت خط حمله آبی‌پوشان ناپل بیفزاید».

در بخش پایانی گزارش آمده است: «اراده آزمون هم که قبلاً آمادگی‌اش برای انتقال به تیمی دیگر را اعلام کرده، باعث تقویت انگیزه ناپولی برای جذب این بازیکن می‌شود. سردار در ناپولی می‌تواند به پیشرفت خود ادامه دهد. جیونتولی تماس‌های خود را با مدیر برنامه‌های آزمون از سر خواهد گرفت. تصور این است که این انتقال ممکن است زمان‌بر باشد، اما در نهایت آزمون بازیکن ناپولی خواهد شد».

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۲ تحت‌ قرارداد زنیت سن‌پترزبورگ است، این فصل در ۲۹ بازی از رقابت‌های مختلف برای این تیم روسی به میدان رفته که حاصل آن ۱۴ گل‌زده و ۷ پاس‌گل بوده است. او همچنین در ۵۰ بازی ملی با پیراهن ایران، آمار ۳۲ گل‌زده را از خود برجای گذاشته است.

بیشتر بخوانید...
آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی بخش آب

 

۰/۵ ( ۰ نظر )