به گزارش جهان صنعت نیوز:  باتوجه به نزدیکی ایام محرم و همچنین به علت شیوع ویروس کرونا و تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ساترا با همکاری شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات دسترسی، تسهیلاتی را برای انتشار برنامه‌های مذهبی و عزاداری آنلاین به رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ارائه می‌دهد.

بر این اساس کاربران می‌توانند به سهولت و با پهنای باند مصرفی رایگان، از محتوای هیات‌های مذهبی در دهه اول محرم استفاده کنند. جزئیات چگونگی دسترسی به این سایت‌ها در روزهای آتی توسط سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی اعلام خواهد شد.

پلتفرم پخش زنده‌ رایگان به برگزارکنندگان هیات‌های مذهبی‌ محرم

قبل از این نیز مجموعه «ابر آروان» اعلام کرده بود با توجه به نزدیک بودن ماه محرم و دغدغه‌ای که در خصوص سلامت مردم وجود دارد، پلتفرم پخش زنده‌ خود را به رایگان در اختیار هیات‌های مذهبی قرار می‌دهد تا بستر لازم را برای برگزاری غیر حضوری مراسم محرم ۹۹ فراهم کنند.

«ابر آروان» اعلام آمادگی کرده پلتفرم پخش زنده‌ با امکان استریمینگ بر بستر وب است و توانایی پاسخ‌دهی به تعداد نامحدود کاربران را دارد.  متقاضیان می‌توانند با ارسال ایمیل به آدرس sales@arvancloud.com درخواست خود را برای استفاده از این پلتفرم مطرح کنند.