به گزارش جهان صنعت نیوز:   غلامرضا شریعتی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند. در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید بهمن موتور از جمله فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن‌ها نیز توسط رییس سازمان ملی استاندارد ایران مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

غلامرضا شریعتی همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و

دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداخت

غلامرضا شریعتی در نشست با مدیران گروه بهمن ، هدف از این بازدیدها را شناسایی تنگناهای صنعت، هم اندیشی و اتخاذ تمهیدات برای رفع چالش ها برشمرد.
رییس سازمان ملی استاندارد تصریح کرد: این سازمان رعایت حقوق مصرف کنندگان را بر خود فرض می داند و علاوه بر آن پشتیبان تولید و تولیدکنندگان است.

وی با اشاره به تدوین و ارائه بسته حمایتی این سازمان گفت: این بسته حمایتی به منظور تسهیل فضای کسب و کار در حوزه صادرات و واردات کالا و تامین مواد اولیه و حد واسط واحدهای تولیدی کشور تهیه شده است.

شریعتی، سرعت و دقت در انجام فرآیند استاندارد را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: این سازمان در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و همچنین به منظور حمایت از کالای ایرانی و فضای کسب و کار با استناد به قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

وی ارائه خدمات مناسب گروه بهمن را مهمترین مزیت این مجموعه خودروسازی عنوان کرد و رضایت مندی مشتری با تولید محصولات باکیفیت و ارائه خدمات مطلوب را مورد تاکید قرار داد.

با همکاری سازمان استاندارد بسیاری از موانع را می توانیم بر طرف کنیم

در ادامه این بازدید، بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن با ابراز خرسندی از رویکرد نوین سازمان ملی استاندارد ایران در حمایت از تولید گفت: برخلاف تصور برخی که استاندارد را مانعی بر سر راه تولید می دانند ما معتقدیم که استاندارد پشتوانه محکمی برای تولید است.

وی ابراز امیدواری کرد؛ با همراهی و همکاری استاندارد با بخش تولید می توانیم بسیاری از موانع و چالش ها را از میان برداریم.