به گزارش جهان صنعت نیوز: عبدالناصر همتی در این توئیت آورده است: دوستان اصرار دارند که بنده مستند تبلیغاتی خود را در فضای مجازی پخش کنم ؛ پخش مستند از طریق صدا و سیما حقو قانونی بنده و مردم ایران است و در تعامل با صدا و سیما بر احقاق آن پافشاری می کنم .

وی در ادامه افزود: بنا نیست، حق را تنها داد بزنیم و بگوییم نشد، تلاش می کنم حق اجرا شود.

کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مستند انتخاباتی عبدالناصر همتی که قرار بود ساعت ۲۰ امشب روی آنتن برود پخش نشد.

این کمیسیون اعلام کرد:  نوبت پخش مستند عبدالناصر همتی بر اساس قرعه‌کشی، به نماینده قانونی ایشان ابلاغ شده بود.

کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری افزود: از آنجا که ستاد ایشان در فرصت قانونی قادر به ارائه مستند نشده است، لذا این برنامه پخش نشده است.

داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در یک پیام توییتری دیگری نوشت: صدا و سیما مستند انتخاباتی بنده را پخش نکرد در این مستند گفته بودم اگر عده‌ای بنده را بانی وضع موجود می‌دانند آنها خود وضع موجودند.

«عبدالناصر همتی» در این پیام توییتری تاکید کرده است: در این مستند ضرورت تصویب اف ای تی اف و ضررهای ناشی از عدم اجرای آن و نیز نظرات برخی از دختران ایرانی که بی‌واسطه (صربح)حرف‌هایشان را زده بودند،آمده بود ولی مسوولان صدا و سیما گفتند، حذف کنید، گفتم من مخالف سانسورم.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ماه سال جاری برگزار می شود.