به گزارش جهان صنعت نیوز:    از اعلام روز یکشنبه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، در شصت و نهمین جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک که با حضور اعضا در محل معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد، اجرای طرح ترافیک از روز دوشنبه مورخ ۲۵مرداد تا ۳۰مرداد لغو و همچنین تمامی مراکز معاینه فنی در روزها یاد شده تعطیل است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در این زمینه گفت: این تصمیم با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص تعطیلی مراکز اداری، بانک ها و سایر اماکن، نظر به تعطیلات رسمی روزهای چهارشنبه تا جمعه این هفته (مقارن با تاسوعاوعاشورای حسینی) و نیز تعطیلی روز جمعه و عدم اجرای محدودیت های ترافیکی شهر تهران در این روزها گرفته شد.

به گفته سید مناف هاشمی، مقرر شد سه روز باقیمانده از این تعطیلات ۶ روزه شامل روز های دوشنبه، سه شنبه وشنبه مورخ ۲۶، ۲۵و۳۰مرداد نیز محدودیت های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا در شهر تهران اجرا نشود و تمامی مراکز معاینه فنی تعطیل خواهد بود.

وی از شهروندان درخواست کرد با توجه به لغو طرح ترافیک تا آنجایی که می توانند در شرایط بحرانی کرونا از ترددهای غیر ضروری پرهیز کنند.

با توجه به وضعیت بحرانی کشور در زمینه کرونا، محدودیت‌های جدید کرونایی در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا وضع شد.

براین اساس همه اصناف و بانک‌ها و مشاغل دولتی به جز اصناف ضروری از روز دوشنبه ۲۵ مردادماه تا روز شنبه ۳۰ مرداد ماه تعطیل شدند.