به گزارش جهان صنعت نیوز:  دکتر علیرضا زالی روز سه شنبه در حاشیه مراسم راه اندازی مرکز تجمیعی خودرویی در مقابل درب شمالی نمایشگاه بین المللی تهران در جمع خبرنگاران افزود: روز گذشته ما از تعداد ۹ هزار و ۷۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در تهران عبور کردیم و به احتمال فراوان تا پایان امروز یا فردا به عدد ۱۰ هزار بستری می رسیم.

وی ادامه داد: میزان مراجعان سرپایی تهران  همچنان بین ۱۹ تا ۲۰ هزار نفر در روز به بخش بهداشت و درمان است که رقم بالایی است.

وی افزود: حدود ۲ هزار و ۶۰۰ بیمار کرونایی تا صبح امروز در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان های تهران بستری هستند.
 فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران إبراز امیدواری کرد که با افزایش واکسیناسیون و اقدامات پیشگیرانه و رعایت دقیق تر پروتکل های بهداشتی شاهد کاهش امواج سهمگین کرونا در تهران باشیم.  

یکصد و پنجمین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در تهران راه اندازی شد

زالی همچنین به راه اندازی یکصد و پنجمین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در ضلع شمالی نمایشگاه بین المللی تهران اشاره کرد و گفت: این مرکز خدمات خود را به صورت خودرویی به مردم تهران ارایه می کند.

وی یادآور شد: با احتساب راه اندازی این مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا، ۱۷ مرکز واکسیناسیون اورژانس  که در روزهای اخیر راه اندازی شد و مراکز قبلی، تعداد مرکز تجمیعی واکسیناسیون در تهران به ١٠٥ مورد رسیده است.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران با یادآوری اینکه تعداد واکسن های تزریق شده در تهران در روز گذشته به  ۶۳ هزار مورد رسید، اظهار داشت: با راه اندازی مراکز تجمیعی واکسیناسیون، تعداد تزریق واکسن کرونا هم افزایش می یابد.

مرکز تجمیعی خودرویی واکسیناسیون کرونا در ضلع شمالی نمایشگاه بین المللی تهران با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) با حضور جمعی از مسوولان دانشگاهی، حوزه بهداشت و محلی افتتاح شد.